Aktualności

Wokół firm Akces, Domus i Cezar przy ulicy Zielonej i Młyńskiej 12 maja zrobiło się tłoczno i gwarno. Kolejny Jarmark Budowlany dowodzi, że wydarzenie to zapisało się już na stałe do kalendarza imprez i cieszy się rosnącym zainteresowaniem.

Ponad 20 producentów z branży budowlanej, elektroinstalacyjnej i wykończeniowej zaprezentowało najnowsze produkty, rozwiązania i technologie wykorzystywane w budownictwie i przemyśle. Na poligonach zaprezentowano maszyny i urządzenia budowlane statycznie oraz podczas pracy.Jarmark był okazją dla gimnazjalistów do zapoznania się z profilami kształcenia w czechowickich szkołach ponadgimnazjalnych. Ponadto młodzież miała możliwość poznać lokalne firmy jako miejsca, gdzie można zrealizować praktyki i staże zawodowe. Tego dnia odbyły się m.in. warsztaty z upcyklingu zorganizowane przez ZS Silesia w ramach Beskidzkiego Festiwalu Nauki i Sztuki, pokaz musztry, występy artystyczne uczniów czechowickich szkół ponadgimnazjalnych, zajęcia na strzelnicy sportowej - z których korzystali równie chętnie panowie, jak i panie.
Na scenie zaprezentował się Big-Band Zespołu Szkół „Silesia”, zespół Hendon oraz In Plus.
Dla wszystkich odwiedzających przygotowano specjalne rabaty, upominki oraz poczęstunek. Dużym zainteresowaniem cieszyło się stoisko serwujących włoskie przysmaki i aromatyczne włoskie wina.

Serdecznie dziękujemy wszystkim przybyłam na II Jarmark Budowlany.

Organizatorami Jarmarku Budowlanego były firmy Akces B.K., F.H. Cezar, Domus A. Chromik i wspólnicy Sp. J. we współpracy z Zespołem Szkół „Silesia”, Zespołem Szkół Technicznych i Licealnych oraz Liceum Ogólnokształcącym im. M. Skłodowskiej-Curie.

Patronat nad imprezą, promującą szkolnictwo ponadgimnazjalne, objął starosta bielski Andrzej Płonka i burmistrz Czechowic-Dziedzic Marian Błachut.
 
Podziel się artykułem:
FaceBook  Twitter